Małżeństwo 1.0

naglowek12

mal1Czy szczęśliwe małżeństwo w ogóle jest możliwe? Czy można mieć z drugą osobą relację, którą nie zamienilibyśmy na nic innego? Jak rozmawiać ze sobą, by się rozumieć? I czy są problemy w małżeństwie, które nie mają rozwiązania?

W trakcie naszych spotkań postaramy się znaleźć odpowiedzi na te i inne ważne dla małżeństw pytania, a jednocześnie poznamy klucz do silnego i trwałego małżeństwa. Małżeństwa w wersji 1.0.

Zapraszamy Tych z Was, którzy pierwsze kryzysy mają już za sobą i tych, którzy jeszcze nie doświadczyli trudnych momentów, a nawet tych którzy nie widzą już dla swojego małżeństwa przyszłości. Odkryj co mogą oznaczać słowa przysięgi dla przyszłości Twojego związku.

Spotykamy się raz w miesiącu. Kolejne spotkanie odbędzie się 8 czerwca (czwartek) o 18:30.

mal12Jeżeli chcecie poznać się jeszcze lepiej, zapewnić sobie płaszczyznę do dialogu na najważniejsze tematy, które czasem tak ciężko jest poruszać, doświadczyć tego, że otwarta i szczera komunikacja zrywa każda barierę, popracować nad własnymi słabościami i jednocześnie pokazać swoje mocne strony – dołączcie do grupy warsztatowej.

Podczas jednodniowego warsztatu będziemy pracować nad tym, by nasze małżeństwa stały się zgodne z Bożymi założeniami. Chcemy rozwijać nasze związki w przekonaniu, że jeżeli zaufamy Chrystusowi i oddamy mu nasze małżeństwa – On obdarzy nas najwspanialszą z ludzkich relacji: Małżeństwem 1.0 – czyli związkiem, który nie potrzebuje kolejnych wersji.

Jeżeli chcecie przyjść na spotkania małżeńskie lub zapisać się na warsztaty skontaktujcie się z nami.

Agata i Arek Wrębiak, nasz e-mail: malzenstwo10@gmail.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz